VELKÁ MÍSA NA USKLADNĚNÍ OVOCE A ZELENINY, 6,5L, LANÝŽOVÁ

VELKÁ MÍSA NA USKLADNĚNÍ OVOCE A ZELENINY, 6,5L, LANÝŽOVÁ (1)
 • VELKÁ MÍSA NA USKLADNĚNÍ OVOCE A ZELENINY, 6,5L, LANÝŽOVÁ (1)
 • VELKÁ MÍSA NA USKLADNĚNÍ OVOCE A ZELENINY, 6,5L, LANÝŽOVÁ (2)
 • VELKÁ MÍSA NA USKLADNĚNÍ OVOCE A ZELENINY, 6,5L, LANÝŽOVÁ (3)
 • VELKÁ MÍSA NA USKLADNĚNÍ OVOCE A ZELENINY, 6,5L, LANÝŽOVÁ (4)
Novinka

Uchovává ovoce a zeleninu déle čerstvé přirozeným způsobem. Praktický a navíc efektně vypadající kousek ve zcela nové, matně černé barvě nazvané lanýžová. Od francouzské značky Emile Henry, hodící se do moderní i rustikální kuchyně, Ø 36 cm. Mísa s větracími otvory a korkovým víkem slouží na skladování zeleniny a vystavování ovoce. Šetří místo, vaše pobíhání mezi špajzkou či sklepem i vaše nervy s otravnými octomilkami. Díky chytrému designu představuje miniaturní sklípek o objemu 6,5 l přímo v Více informací

 Na objednávku 5-6 týdnů
2 880
ks
Výrobce:
Emile Henry
Kód výrobku:
718765
EAN:
3289317187650
Záruka:
24 měsíců
Přidat k porovnání

Mísa je vyrobena z ryze přírodních materiálů a je určena pro skladování čerstvého ovoce a zeleniny přesně tam, kde jej potřebujete mít u ruky, ať už to bude na kuchyňské lince nebo na stole v jídelně či barovém pultu. Vrchní část je z nejkvalitnějšího korku, pocházejícího z portugalských dubů a je určena pro uchování a vystavení ovoce. Korek přirozeným způsobem odvádí přebytečnou vlhkost, často urychlující proces rozkladu, je jemný, takže ovoce neotlačí a navíc svou specifickou vůní odpuzuje otravné octomilky a další drobný létavý hmyz.

Naproti tomu spodní část je keramická, oboustranně glazovaná a díky svému povrchu a 3 větracím otvorům je uzpůsobena k uskladnění zeleniny, kterou nejčastěji používáte, a přitom není vhodné ji mít v lednici. Keramická část, zakrytá korkovým víkem alias tácem, tak nabízí očím skrytý prostor pro uskladnění např. brambor, cibule, červené řepy nebo mrkve, zkrátka zeleniny, kterou potřebujete pro přípravu pestrého jídla téměř každý den. Tři malé otvory ve dně mísy pak poskytují přesně tu správnou ventilaci. Díky spojení dvou přírodních materiálů – korku a keramiky, tak vznikají uvniř mísy podmínky, podobné těm ve sklípku. Mísu si však můžete postavit přesně tam, kam potřebujete, protože ať už bude  na kuchyňské lince nebo na jídelním stole, vždy bude atraktivním doplňkem. Navíc se velmi snadno udržuje – keramickou část lze mýt v myčce nádobí, korkovou stačí otřít mokrým hadříkem.

2021-23-02-08-01-37-1024-768-12-1612967021eh-8764-amb-coupeconservation-storagebowl-71-v.jpg

Velká mísa Emile Henry s korkovým víkem na skladování zeleniny a ovoce 

 • elegantní vzhled a praktické využití – designový sklípek kdekoli jej potřebujete
 • jen přírodní materiály – glazovaná keramika a korek
 • snadno se čistí – spodní mísa s dokonale hladkou glazurou, lze mýt v myčce nádobí, horní korkový tác lze otřít mokrým haříkem
 • 10letá garance vztahující se na výrobní vady

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

 • hmotnost: 3,14 kg
 • objem: 6,5 l 
 • výška: 15,7 cm
 • Ø vnější:  36 cm
 • Ø vnitřní:  34,3 cm

                                            

VELKÁ MÍSA NA USKLADNĚNÍ OVOCE A ZELENINY, 6,5L, LANÝŽOVÁ (2) VELKÁ MÍSA NA USKLADNĚNÍ OVOCE A ZELENINY, 6,5L, LANÝŽOVÁ (3) VELKÁ MÍSA NA USKLADNĚNÍ OVOCE A ZELENINY, 6,5L, LANÝŽOVÁ (4)

Uživatelská recenze produktu VELKÁ MÍSA NA USKLADNĚNÍ OVOCE A ZELENINY, 6,5L, LANÝŽOVÁ

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů