Proč litina SKEPPSHULT?


SKEPPSHULT - švédské litinové nádobí

Um a dřina přetavená v poctivé a nadčasové výrobky.
 
Dnešní společnost se pohybuje rychlým tempem. Produkty jsou hromadně vyráběné převážně v Ásii, a často se stanou zastaralými během jednoho roku. Skeppshult je založen na jiném principu. Vyrábíme naše produkty rukodělným způsobem od roku 1906, podle starodávných metod a tradic.

 

Hledáte kvalitu na kterou se můžete spolehnout a produkty které vám vydrží celý život?

Opravdové švédské výrobky, světoznámé litinové nádobí, nejlepší litina na světě: to je SKEPPSHULT – jediný originál.Kvalita výrobků SKEPPSHULT
 

100% kvalita je zaručena použitím pravé švédské litiny. Vyrábí se ze severské železné rudy a švédské oceli. Nádobí Skeppshult je navíc vyráběno rukodělně. Získáte tak vysoce kvalitní nádobí na celý život. Toto nádobí je zcela zdravotně nezávadné, neobsahuje žádné chemické nebo zdraví nebezpečné přísady.


Tradice SKEPPSHULT
 

Litinové nádobí Skeppshult se vyrábí již od r. 1906. Za ta léta si vybudovalo známku kvalitního a tradičního nádobí, nejlepšího na světě. Chcete-li si pořídit skutečně kvalitní nádobí, je potřeba vybírat nádobí s dlouholetou tradicí a ověřenými vlastnostmi. Švédské litinové nádobí Skeppshult splní vaše nejnáročnější požadavky.


Originalita SKEPPSHULT

Chcete-li mít doma pravé litinové nádobí, značka Skeppshult je zárukou 100% originality. Čím déle toto nádobí používáte, tím lepší má vlastnosti. S nádobím Skeppshult vaříte zdravě a snadno na všech typech varných desek, včetně indukčních. Vychutnejte si vaření s minimálním množstvím tuku, v originálním nádobí.

 

Běžné komerční nádobí je plné chemických přísad.

Nádobí, které se označuje jako titanové, keramické, teflonové, Green, atd., apod., je ve skutečnosti hliníkové, se spoustou chemických přísad.

 

Čím více a déle litinové nádobí Skeppshult používáte, tím je lepší.

Je tomu opravdu tak. Zcela opačná vlastnost oproti běžnému komerčnímu nádobí.

 

Nejlepší litina na světě Skeppshult se vyváží do všech koutů světa.

Důkazem kvality je to, že litinové nádobí Skeppshult se vyváží i na nejnáročnější trhy - do Japonska a Švýcarska. Ale také dokonce i do Číny.

 

Skeppshult jsou opravdové švédské výrobky.

Nádobí Skeppshult je vyráběno z pravé švédské litiny, jejíž základní surovinou je výhradně severská železná ruda a švédská ocel.

 

Nádobí Skeppshult neobsahuje žádné chemické a umělé látky.

Je 100% zdravotně nezávadné. Díky tomu si můžete dopřávat zdravá a kvalitní jídla. Taktéž neobsahuje smalt, nevaříte tedy na umělé vrstvě - smaltu, nýbrž potraviny přijdou do žádoucího kontaktu přímo s litinou.

 

Nádobí Skeppshult se vyrábí rukodělně.

Důvodem, proč je nádobí Skeppshult tak kvalitní, není jen použitý materiál, ale také tradiční poctivá rukodělná výroba podle nejlepších technologických postupů.