Řada Excellence

ŘADA EXCELLENCE PRO POŘÁDNÉ KUCHAŘE

Ken Homje jeden z předních světově uznávaných odborníků na autentickou čínskou a asijskou kuchyni. Nejen, že rád používá kvalitní suroviny, ale také nádobí a příslušenství vysoké kvality. To je také důvod, proč je Ken Hom jedna z nejdéle používaných značek vysoké kvality od roku 1986. Portrét kuchaře Ken Hom nesou všechny jeho obaly. Současný design vytvořil umělec Christian Develter. Přímo tento portrét ve výšce 2m najdete v domě Ken Hom v Thajsku.

Ken Hom nadšeně používá vysocek kvalitní nádobí a příslušentví, které navíc dokáže maximalizovat potenciál jakéhokoliv jídla. Řada Excellence byla vyvinuta tak, aby odolala nejen intenzivnímu teplu potřebnému pro míchání smažených pokrmů, ale díky této vysoce výkonné technologii zvyšuje zážitek z vaření s vynikajícím nepřilnavým povrchem.

ken-hom-nova-rada-excelent-2019-1.jpg

Wok pánve z uhlíkové oceli nabízejí vynikající vedení tepla, a proto jsou skvělé pro vysoké teploty a rychlé vaření.

Tato wok řada představuje to nejlepší ve své třídě. Tyto wok pánve s nepřilnavým povrchem poskytují jedinečnou tepelnou vodivost, rychle se rozehřeje a potřebujete na ní méně oleje. Vaření asijských pokrmů je opravdu snadné. Miluji je a jsem si jistý, že vy budete taky. KEN HOM

Je vhodná pro všechny typy sporáku - indukční, keramické, plynové, halogen, sklokeramický, elektrický.

996
1500