Ken Hom wok pánev z uhlíkové oceli 35cm, řada Classic

Ken Hom wok pánev z uhlíkové oceli 35cm, řada Classic (1)
 • Ken Hom wok pánev z uhlíkové oceli 35cm, řada Classic (1)
 • Ken Hom wok pánev z uhlíkové oceli 35cm, řada Classic (2)
 • Ken Hom wok pánev z uhlíkové oceli 35cm, řada Classic (3)
 • Ken Hom wok pánev z uhlíkové oceli 35cm, řada Classic (4)
 • Ken Hom wok pánev z uhlíkové oceli 35cm, řada Classic (5)

Tento wok o délce 35 cm umožňuje rychlé a snadné smažení. Lehké a ploché dno zajišťuje snadné použití a perfektně se hodí na většinu sporáků, ať už plynových, elektrických nebo keramických. Více informací

 Skladem 
1 156
ks
Výrobce:
Ken Hom
Kód výrobku:
KH335001
Katalogové číslo:
A0001
EAN:
5011268846823
Záruka:
24 měsíců
Přidat k porovnání

Ken Hom značka je jedna ze světově nejznámějších a uznávaných značek pro ASIJSKÉ A ČÍNSKÉ VAŘENÍ.

Ken Hom je nadšenec do používání vysoce kvalitního nádobí a doplňků, které pomáhají maximalizovat možnosti jakýkoliv pokrmů. Řada Excellence byla vyvinuta tak, aby odolala nejen intenzivnému teplu, které je zapotřebí u vaření, a to v podobě smažení - míchání, ale díky vysoce výkonné technologii zvyšuje zážitek z vaření s vynikajícím nepřilnavým povrchem.

Nepřilnavý povlak byl aplikován dovnitř i ven, aby poskytoval dostatečné těsnění pro dlouhodobou výdrž, což z něj činí perfektní kuchyňské vybavení pro každodenní použití. Vaření za stálého míchání je o rychlém, snadném a zdravém stravování a tento wok byl navržen tak, aby pomohl dosáhnout tohoto cíle. Je vyroben z uhlíkové oceli o tloušťce 1,4 mm a nabízí vynikající vedení tepla, díky čemuž je ideální pro vaření s vysokou rychlostí a zároveň zajišťuje, že teplota zůstává po celou dobu stejná.

Dlouhá dřevěná rukojeť zajišťuje snadné přenášení a perfektní vyvážení, takže se nepřevrhne. Pro prodloužení životnosti nepřilnavé vrstvy se doporučuje používat spíše dřevěné, silikonové nebo nylonové nádobí než kov, který může povrch poškrábat.

Občas naneste tenkou vrstvu oleje na vaření na vnitřní povrch woku, abyste zabránili korozi, pokud by se povlak poškrábal. Nepřilnavý povlak také znamená, že se snadno čistí ručně horkou vodou. V případě potřeby lze použít jemný prací prostředek. Nepoužívejte žádné drsné čisticí prostředky, protože by mohlo dojít k poškození nepřilnavé vrstvy. Důkladně osušte čistým měkkým hadříkem.

Dřevěná rukojeť byla vytvořena tak, aby byla funkční i tradičně stylová. Povrchová úprava čirým lakem se snadno čistí a snadno se přenáší, i když je plná chutného jídla. Rukojeť je pevně připevněna k wok pomocí dvou nýtů. Velká kovová smyčka na konci umožňuje snadné skladování, protože můžete jednoduše wok zavěsit, když se nepoužívá. Tato velikost wok pánve má ideální kapacitu pro vaření chutného jídla pro 4 - 6 osob. Chcete-li začít s vařením, položte wok středem na varný kroužek a opatrně zahřejte olejem. Jakmile je olej horký, přidejte vybrané ingredience a začněte vařit. Díky nepřilnavému povrchu nemusíte desku mít na plné teplo. Dokud budete neustále míchat a jídlo bude přitom prskat, bude se jídlo vařit rychle a rovnoměrně.

Specifikace:

 • Průměr pánve 35 cm
 • Uhlíková ocel wok s vynikajícím nelepivým povlakem 
 • 1,5 mm uhlíková ocel
 • bukové držadlo se zavěšenou smyčkou a pomocnou rukojetí
 • Vhodné pro všechny varné desky - keramická, elektrický halogen, plynový sporák / není vhodná pro indukci, pro tuto variantu volte řadu Excellence
 • Používejte dřevěné nebo silikonové náčiní
 • Není určena pro mytí v myčce
 • Záruka 2 roky

Tip: skvěle se udržuje, po vaření stačí opláchnout vodou, utřít do sucha a je připravena na další použití.

Ken Hom wok pánev z uhlíkové oceli 35cm, řada Classic (2) Ken Hom wok pánev z uhlíkové oceli 35cm, řada Classic (3) Ken Hom wok pánev z uhlíkové oceli 35cm, řada Classic (4) Ken Hom wok pánev z uhlíkové oceli 35cm, řada Classic (5)

Uživatelská recenze produktu Ken Hom wok pánev z uhlíkové oceli 35cm, řada Classic

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů