Ken Hom wok pánev z uhlíkové oceli 31cm, 5ti dílná sada, řada Classic

Ken Hom wok pánev z uhlíkové oceli 31cm, 5ti dílná sada, řada Classic (1)
 • Ken Hom wok pánev z uhlíkové oceli 31cm, 5ti dílná sada, řada Classic (1)
 • Ken Hom wok pánev z uhlíkové oceli 31cm, 5ti dílná sada, řada Classic (2)
 • Ken Hom wok pánev z uhlíkové oceli 31cm, 5ti dílná sada, řada Classic (3)
 • Ken Hom wok pánev z uhlíkové oceli 31cm, 5ti dílná sada, řada Classic (4)
 • Ken Hom wok pánev z uhlíkové oceli 31cm, 5ti dílná sada, řada Classic (5)

Krásná 5ti dílná sada obsahuje pánev s průměrem 31cm. Vhodná pro vaření 2-4 osob. Lehké a ploché dno zajišťuje snadné použití a perfektně se hodí na všechny desky kromě indukční. Více informací

 Nedostupný 
1 382
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
Ken Hom
Kód výrobku:
KH331051
Katalogové číslo:
A0005
EAN:
5011268846885
Záruka:
24 měsíců
Přidat k porovnání

Ken Hom značka je jedna ze světově nejznámějších a uznávaných značek pro ASIJSKÉ A ČÍNSKÉ VAŘENÍ.

Ken Hom je nadšenec do používání vysoce kvalitního nádobí a doplňků, které pomáhají maximalizovat možnosti jakýkoliv pokrmů. Řada Classic wok uhlíkových pánví kombinuje praktičnost a snadné použití. Classic řada je perfektní pro domácí kuchaře, vyhovuje metodám a chutím určených pro asijské vaření.

Nepřilnavý povlak byl aplikován dovnitř i ven, aby poskytoval dostatečné těsnění pro dlouhodobou výdrž, což z něj činí perfektní kuchyňské vybavení pro každodenní použití. Vaření za stálého míchání je o rychlém, snadném a zdravém stravování a tento wok byl navržen tak, aby pomohl dosáhnout tohoto cíle. Je vyroben z uhlíkové oceli o tloušťce 1,4 mm a nabízí vynikající vedení tepla, díky čemuž je ideální pro vaření s vysokou rychlostí a zároveň zajišťuje, že teplota zůstává po celou dobu stejná.

Dlouhá dřevěná rukojeť zajišťuje snadné přenášení a perfektní vyvážení, takže se nepřevrhne. Pro prodloužení životnosti nepřilnavé vrstvy se doporučuje používat spíše dřevěné, silikonové nebo nylonové nádobí než kov, který může povrch poškrábat.

Občas naneste tenkou vrstvu oleje na vaření na vnitřní povrch woku, abyste zabránili korozi, pokud by se povlak poškrábal. Nepřilnavý povlak také znamená, že se snadno čistí ručně horkou vodou. V případě potřeby lze použít jemný prací prostředek. Nepoužívejte žádné drsné čisticí prostředky, protože by mohlo dojít k poškození nepřilnavé vrstvy. Důkladně osušte čistým měkkým hadříkem.

Dřevěná rukojeť byla vytvořena tak, aby byla funkční i tradičně stylová. Povrchová úprava čirým lakem se snadno čistí a snadno se přenáší, i když je plná chutného jídla. Rukojeť je pevně připevněna k wok pomocí dvou nýtů. Velká kovová smyčka na konci umožňuje snadné skladování, protože můžete jednoduše wok zavěsit, když se nepoužívá. Tato velikost wok pánve má ideální kapacitu pro vaření chutného jídla pro 4 - 6 osob. Chcete-li začít s vařením, položte wok středem na varný kroužek a opatrně zahřejte olejem. Jakmile je olej horký, přidejte vybrané ingredience a začněte vařit. Díky nepřilnavému povrchu nemusíte desku mít na plné teplo. Dokud budete neustále míchat a jídlo bude přitom prskat, bude se jídlo vařit rychle a rovnoměrně.

Specifikace:

 • sada obsahuje: wok pánev 31cm, poklici, obracečku, vařečku a recept v EN
 • Uhlíková ocel wok s vynikajícím nelepivým povlakem 
 • 1,4 mm uhlíková ocel
 • bukové držadlo se zavěšenou smyčkou a pomocnou rukojetí
 • Vhodné pro všechny varné desky - keramická, elektrický halogen, plynový sporák / není vhodná pro indukci a halogen, pro tuto variantu volte řadu Excellence
 • Používejte dřevěné nebo silikonové náčiní
 • Není určena pro mytí v myčce
 • Záruka 2 roky

Tip: skvěle se udržuje, po vaření stačí opláchnout vodou, utřít do sucha a je připravena na další použití.

Ken Hom wok pánev z uhlíkové oceli 31cm, 5ti dílná sada, řada Classic (2) Ken Hom wok pánev z uhlíkové oceli 31cm, 5ti dílná sada, řada Classic (3) Ken Hom wok pánev z uhlíkové oceli 31cm, 5ti dílná sada, řada Classic (4) Ken Hom wok pánev z uhlíkové oceli 31cm, 5ti dílná sada, řada Classic (5)

Uživatelská recenze produktu Ken Hom wok pánev z uhlíkové oceli 31cm, 5ti dílná sada, řada Classic

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů