Jamie Oliver špalíkové prkénko z akátového dřeva

- 5%
Jamie Oliver špalíkové prkénko z akátového dřeva
  • Jamie Oliver špalíkové prkénko z akátového dřeva
  • Jamie Oliver špalíkové prkénko z akátového dřeva
  • Jamie Oliver špalíkové prkénko z akátového dřeva
  • Jamie Oliver špalíkové prkénko z akátového dřeva
Akce

Toto prkénko od Jamie Olivera špalíkového tvaru, je opravdu nádherný kousek. Můžete na něm krájet, řezat a bude Vám dělat navíc krásnou dekoraci v kuchyni. Více informací

 Skladem 
1 804
Před slevou:
1 899
ks
Kód výrobku:
JB1953
Katalogové číslo:
A0583
EAN:
5011268844638
Záruka:
24 měsíců
Přidat k porovnání

Toto prkénko je opravdu nádherný koused od Jamie Olivera. Toto robustní prkénko z akátového dřeva je fantastické pro každodenní sekání bylinek, k přípravě velké zeleniny jako je květák, cuketa, lilek... Prkénko se nebude posouvat pod nožem. Ze strany jsou vytvarované úchytky, které pomáhají při zvedání prkénka.

Prkénko - je krásný blok, vyroběný z prvotřídního dřeva, je vhodný pro kuchyňské nože. Tento výrobek je vyroben z přírodního dřeva, barva se tak může měnit používáním. Chcete-li prkénko udržet, aby vypadlo stále krásně, použijte kuchyňský utěrky a potřete ho olivovým olejem.

prkénko k pokladu. tento robustní akáciového dřeva blok je fantastický pro e
cross sekání listové bylinky k přípravě velký veterinář jako květák nebo squash. nebude se pohybovat nebo posouvat pod nožem a úchyty na odřezávání usnadňují zvedání - cokoliv nahoře. Vyrobeno z prvotřídního obilného dřeva, je také vhodné pro vaše kuchyňské nože.
Tento výrobek je vyroben z přírodního dřeva, takže barva může změnit čas vaječníků. Chcete-li udržet svou desku vypadající krásně, použijte kuchyňský váleček, aby jste si ji otřeli malým olivovým olejem. Akátové dřevo je pevné a tvrdé dřevo.

Specifikace:

  • vyrobeno z akátového dřeva
  • velikost: 4x35cm
  • kulatý tvar
  • ze stran úchytky pro snadné zvedání
Jamie Oliver špalíkové prkénko z akátového dřeva Jamie Oliver špalíkové prkénko z akátového dřeva Jamie Oliver špalíkové prkénko z akátového dřeva

Uživatelská recenze produktu Jamie Oliver špalíkové prkénko z akátového dřeva

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů