Goji kustovnice čínská 50g

Goji kustovnice čínská 50g

Goji [godži] jsou malé červené bobule rostoucí na středně velkých keřích v Asii. Existují dvě hlavní odrůdy kustovnice, kustovnice čínská (Lycium chinensis), která roste převážně v Číně, a kustovnice himalajská (Lycium barbarum) rostoucí v různých regionech Asie, např. Tibetu nebo Mongolsku. I když jsou bobule Goji v Evropě poměrně neznámé, národy napříč Asií znají její zdraví prospěšné účinky již tisíce let. Chutí připomínají něco mezi brusinkou, třešní a šípkem. Více informací

 Skladem 
42
ks
Výrobce:
Koření Koruna
Přidat k porovnání

Použití: vhodné do jogurtů, salatů, ovesných vloček, koláčů, cereálních směsí, čajů a mnoho dalšího

Zdravotní účinky: Goji jsou označovány jako všelék, plod dlouhověkosti či ovoce radosti. Traduje se, že pokud se kustovnice pije ve formě čaje celý rok, přináší dokonalé zdraví a dlouhý věk.Harmonizuje činnost jater a ledvin. Posiluje obranyschopnost. Posiluje imunitu organismu. Zlepšuje krvetvorbu. Snižuje krevní tlak. Zvlhčuje plíce (pomáhá proti astmatům a alergiím). Podporuje sexuální funkce. Posiluje zrak. Snižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Obsahuje 18 aminokyselin, 21 stopových prvků, minerály a vitamíny. Může obsahovat přírodní SO2 alergen.

Země původu: Čína

Sušené plody

Vyrobeno v ČR

Tip na užití:

Čaj z goji 

Potřebujeme: 1 lžička goji, 250-300ml vody

Plody goji zalijte 250-300 ml horké vody. Nechte několik minut louhovat a poté můžete pít. Zbylé plody kustovnice nevyhazujte, ale dále používejte (př. zkonzumujte), neboť vitamíny a další látky si plody zachovají i po luhování. Čaj není potřeba sladit. Můžete jej popíjet denně, ovšem maximálně tři týdny, pak by měla následovat týdenní pauza.

Uživatelská recenze produktu Goji kustovnice čínská 50g

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů